Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is volt rossz tapasztal...

Nektek is volt rossz tapasztalatotok a házi orvosotoknal?

Figyelt kérdés
Elmentem hozza,hogy bedagad a lábam,mivel ülő munkát végzek.. sokat iszom,keveset megyek wc-re.. elkuldtek vérvételre,ami elég rossz lett,mivel elotte heten lazas voltam meg volt bennem baci. A hazi orvosom tovabbi vervetelre kuldott,hozza teszem semmit nem mondott, a neten neztem meg mit jelentenek amikre elkudlott. Herpeszre,hepatitisre,mehnyakrakra kert vizsgalatot, hozzateszem semmi nogyogyaszati panaszom nincs, felevente jarok szuresre,soha semmi gond nem volt. Miert kert ilyen vizsgalatokat? En csak valami gyenge vizhajtot vagy kompresszios harisnyat szerettem volna kerni..szerintetek?
2016. szept. 21. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orul neki, hogy ilyen. Nem csak a tuneteket akarja kezelni, hanem keresi az okot, hogy ne legyen nagyobb bajod es akar veglegesen megszuntetheto legyen a problema. Gondolom nem akart mondani semmit amig nincs semmi konkret.
2016. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért rossz, ha elküld további vizsgálatokra? Gondolom a vérkép eredményei alapján lényegesen ezek a vizsgálatok.

Örülj neki, hogy utána akar járni a lábdagadás okának, és nem oldja meg vízhajtóval és harisnyával. Sokan végeznek ülőmunkát és mégsem dagad a lábuk, az okot kell megkeresni és nem a tüneteket kezelni.

2016. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez oke, de ha ilyen komoly betegsegekre ker vizsgalatot akkor miert nem tajekoztat engem? Miert az interneten kell megneznem?
2016. szept. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!