Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás Budapesten?...

Fogszabályzás Budapesten? Kavics Dentál-ról mi a vélemények?

Figyelt kérdés

Hatalmas a választék már ezen a téren is. Bónuszbrigádon találkoztam a Kavics Dentállal, amely bónusz tartalmazza a:


-fogszabályozó felhelyezésén túl az összes előkészítő szolgáltatást: előzetes szakorvosi konzultációt, panorámaröntgent, lenyomatvételt, tervezést és fogkő-eltávolítást


Mindezek mellett, milyen összegre érdemes még számítanom az egész kezelés során, s, ha egy átlagos időtartamot veszünk figyelembe (tudom, függ fogtípusoktól is a kezelés időtartama, ezért említettem egy átlagos időtartamot), mekkora összeg lehet a végösszeg?


Köszi!


2018. szept. 3. 12:25
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja igen, a bónusz 194 ezer forint két fogívre:


[link]

2018. szept. 3. 12:26
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is bónuszon keresztül vettem meg a fogszabit. A bónusz mindent tartalmaz (ív, felrakás, röntgen) csak a panorámaröntgent nem, de arra ajánlottak egy céget és olcsón-gyorsan megvolt (kb. 3000 Ft). A havonta történő aktiválás is elég jó árban volt, voltak olyan osztálytársaim, akik kb. ennyit vagy többet fizettek, szóval nem vészes. A rendelő szép, rendes a fogorvos is meg az asszisztensek is. Nekem 1,5 év volt, a végére egész szerettem odajárni :-)
2019. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!