Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szemfogat húztak már ki...

Szemfogat húztak már ki valakinek fogszabályzás előtt? Helyes ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos kihúzták, mert soron kívül nőtt a jobb felső. Aztán mikor a fogszabályzós orvos észrevette, azt mondta nagy hiba volt. Pedig én nagyon nem akartam, hogy kihúzzák. Járt már így valaki?

2018. szept. 4. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bar nem szemfogat, de lent huztak olyat regen amit most a fogszabalyzos doki nem tartott jo otletnek.
2018. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A torlódott fogaknàl az a baj, hogy azért torlódtak mert nincs hely a fogaknak.

Ha a fogszabályzós orvos ugy látja, hogy lett volna hely behúzatni azt a fogat, akkor nyilván hiba volt a kivétele.

Ezek szerint a helyèn most rés van.

2018. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szemfog helyén nincs rés, mert eleve a fogsor fölött nőtt, mielőtt kihúzták volna. Elvileg még hely is lett volna bőven, hogy fogszabályzóval lehuzassák, mert a hatosaim is ki lettek húzva. A szemfogak az egyik legfontosabbak a fogak közül. Sok helyen hallottam, hogy éppen ezért soha nem szabad eltávolítani.
2018. szept. 27. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!