Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás előtt kerül fel a...

Foghúzás előtt kerül fel a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most lesz fogszabályzóm, de nem igazán tudom, hogy mire számítsak. Húzni kell fentről fogat, és úgy tudom, hogy húzás előtt lesz mintavétel... Ez hogy történik? Valaki volt már így? Btw kinek mennyire használ a fogszabályzó? Köszönöm előre is, puszi.

2018. szept. 6. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a fogat kell kihúzni vagy betömni, akkor ez lesz az első, aztán mintavétel, és majd utána jön a fogszabi...
2018. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már fent van fél éve a fogszabályzóm és most fogják kihúzni a felső 4-es fogam, mert előtte még nem tudta a doktornő, hogy biztosan jó ötlet-e kihúzni. (Egyébként már pár éve kihúzták az egyik alsó és felső 4-es fogam, most pedig ez miatt kell a másik felső 4-est, mert csak úgy lesz szép a végeredmény, egyébként pedig nem lenne szép a középvonal)
2018. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnek allul-fellül a 4-eseket ki húzták és utánna lett mintavétel és fogszabályzóm ez volt kb 1 éve azóta elég szépen el tünk a helye , de még mesze a vége , doki mondta , hogy bártan számolhatok még 1.5-2 évvel mire le kerül .
2018. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Énnekem fogszabi előtt volt mintavétel és miután leszedték, szóval foghúzásnál nem volt. Felrekják, és mikor az orvosok azt mondja, hogy most kell kihúzni, akkor kiszedi a fogszabi ól a drótot, azokról a fogakról leszedi a briketteket, amelyeket ki kell húzni. Utána elmész a rendes fogorvoshoz, ő kihúzza, aztán visszamész a fogszabishoz, és ő visszarakja a drótot, és megy tovább az élet :)


Legalább is nekem így volt:)

2018. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!