Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha gennyzacskó van a foggyökér...

Ha gennyzacskó van a foggyökéren, akkor minden esetben el kell távolitani a fogat vagy menthető még?

Figyelt kérdés
Fontos lenne,mert ez a fog tartaná a hidat :(
2018. szept. 16. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ha jó orvosod van, akkor megtudja menteni, de kell pár nap míg cserélik a tampont az ínyedbe, tehát minden nap járni kell dokihoz, aztán minden másnap, kb. 2 héten keresztűl. Csak a sintér doki húz ilyen esetben, mert az könnyebb.

Nekem se húzta ki, hanem azt amit mondtam neked csinálták.

2018. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ki kellett húzni , mert egy másik fogorvos beletörte.

Páromnak 1 évvel később szintén volt genny a foggyökérnél. Neki a fogorvos szépen kitakarította, és a foga megmaradt.

2018. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

második vagyok.

Sajnos először én is rossz fogorvoshoz mentem. A második akihez a párom is ment az nagyon jó doki, és páromnak nem kellett tamponálni, és visszajárni. Gyönyörűen helyrehozta neki. Igaz majdnem 1 órás fogászati műtét volt.

2018. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a fog állapotától is függ. Ha teljesen szét van rohadva az egész, akkor mehetsz akármilyen jó szakemberhez is, nem lehet megmenteni. Hogy mi lesz egy ilyen foggal, azt sok minden befolyásolja, nem önmagában annyi, hogy jó e a szakember.
2018. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!