Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha eddig nem fáj, még előjöhet...

Ha eddig nem fáj, még előjöhet a fájdalom?

Figyelt kérdés
Ma ahogy ettem, kitörött a fogam, de ennyire még sose, pedig fordult már elő , hogy lepöccent egy darab, de most az egész fogam bévülről, mármint a közepe és körbe úgyahogy megmaradt olyan egész érdekes.Lehet tömés jött ki de nembiztos, mivel most nemtudom pontosan, hogy az volt e tömve, mert elég sok a tömött fogam. Sose voltak jók a fogaim :( Lehet az volt, mert gondolom már ekkora fog kitörés vérzéssel járna,nem? Hátul a rágófogról beszélek. Nagyon félek, hogy fog e fájni, de eddig nemfájt ez történt kb délután 2kor, most van este 22:45. Azért félek ennyire, mivel babát várok(26.hét) így nagyon fájdalom csillapítót sem vehetek be. Végesetbe azt amit szedhet kismama, veszek be de az nemnagyon segít fejfájás ellen sem, nem még fogfájás:( hétfőn hívom a fogorvosom, remélem megtudja menteni,valahogy felépíteni, és nemkell húzni,mert most azt sem nagyon lehet, érzéstelenítőt nem adhat...

2018. szept. 22. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem fájt, remélhetőleg nem is fog. De azért óvatosan egyél azon az oldalon. Egyébként a fogorvos adhat érzéstelenítőt, attól ne félj, nekem tömtek két fogamat is terhesség alatt, a helyi érzéstelenítés nem árt a babának.
2018. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utoljára a 11.héten voltam de akkor nem adott az nélkül fúrt, aztmondta kicsit fog fájni de kikell bírnom, mert most nem adhat. Persze azt még kibírom. Hát remélem, nemtudom miért volt ekkora "szerencsém" :(
2018. szept. 22. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Adhat érzéstelenítőt! Ezt mint dentálhigiénikus állítom!
2018. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!