Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak ezzel a foggal...

Mit csináljak ezzel a foggal a jövő hétig?

Figyelt kérdés

Hirtelen kilyukadt az egyik fogam, és iszonyú szagot áraszt magából. Nem vagyok hozzászokva a szájszaghoz, erre mindíg nagyon figyelek. Most viszont hiába használok szájvizet naponta 2x, kifejezetten a bűzlő fog miatt, egyszerűen semmit nem segít. Ha emberek közé megyek, alig merek megszólalni, nem is beszélve arról, hogy minden reggel hányingerrel ébredek a rohadásra emlékeztető szájízem miatt.

A doki csak a jövő hétre tudott időpontot adni, mit tegyek addig, hogy elviselhetőbb legyen ez a probléma?


2018. szept. 25. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokmindent nem tehetsz, azonkívül, hogy elmész ügyeletre és kihúzatod. Esetleg még magánorvos, annál nem kell várni, csak épp belekerül egy kis dellába.
2018. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Magánorvoshoz kaptam időpontot a jövő hétre.

Inkább fizetek, de SZTK rendelőbe nem megyek többet, az fix.

Kihúzatni nem fogom, mert a pótlás nagyon drága, és lehet, hogy még menthető.

Pont az SZTK-ban rendelő kóklerek miatt kellett 3-at pótoltatni, mert mind begyulladt, miután betömték, és az egyszerűség kedvéért nemes lélekkel el is távolították azokat.

2018. szept. 25. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj pótoltatni. Nekem az egyik őrlő gyulladt be anno, majd kinyúvasztott, úgy fájt. Elmentem másnap reggel ügyeletre és kihúzattam. Problem solved. Ezenkívül még van 30 jó fogam, eggyel több vagy kevesebb nem sokat számít.
2018. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem muszáj. Végül is sokan élnek fogatlanul... :)

Nekem alapvető igény a hibátlan fogsor, de mivel nem vagyok milliomos, szeretném, ha minél több saját fog maradna a számban.

Azért köszönöm!

2018. szept. 25. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!