Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kellene fogkoronát csináltatno...

Kellene fogkoronát csináltatnom. Milyen szinüek vannak? Mert én fém koronát nem szeretnék.

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is szoktak fémet, az már rég kiment a divatból. Gondosan kiválasztják a fogsorodhoz legközelebbi színt.
2018. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Kék , zöld, piros. Mit gondoltál?
2018. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Manapság a leggyakoribbak a fémkerámia és a cirkon. Előbbi egy kobalt-króm ötvözet vázára égetett kerámia, míg második egy már eleve kiválasztott fogszínű cirkon vázra égetett kerámia, vagy váz nélkül az egészet egy tömbből faragják ki. Funkcionális szempotnból mindkettő ugyanazt tudja, de a cirkon sokkal esztétikusabb, a fémkerámiánál hiába a leplezés, vhogy mindig van egy enyhén szürkés beütése. Ha előre szeretnél, én inkább a cirkont ajánlanám, ha úgysem látszik, jó a fémkerámia is. Előbbi vmivel drágább, 35-45e darabja, utóbbi 25-30ezer.
2018. szept. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

eleve olyan színt tesznek eléd jóváhagyásra, mint ami a fog körüli fogak színe..tehát sárgás fogak közé nem javasolnak hófehér fogat

a fém korona, az csak látszat, mert mint írták előttem, az a hordozó váz. ha a fém kényelmesen felfekszik a hordozó ínyre, akkor utána égetnek rá kerámiát. olyan színt, amilyent választottál.


ez a folyamat nem két nap..

2018. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

60 éves fogorvos vagyok.ha oldalsó őrlő részre csinálnak cirkont,könnyebben eltörhet a váz.

Én nem észlelem a szürkés színt a fémre égetett porcin,legfeljebb a fogínynél vékony a porci,ha nem jó a fém leplezése (hisz az esztétikum miatt vékonynak is kell lenni),ott lehet szürkés árnyalat.

Az árak mehetnek ötven valamennyire is fémre égetett porcinál(Hősök tere mellett),vidéken 19 is előfordul

2018. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!