Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A legjobb fogorvos Magyarorszá...

A legjobb fogorvos Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szóval, tudni kell rólam, hogy elképesztően nagyon NAGYON félek a fogorvostól, mivel kiskoromban nem a legjobb bánásmódot kaptam tőle. Viszont tudom hogy nem mindegyik ugyanolyan ezért kész vagyok még egy esélyt adni nekik. A legjobb (= nem fáj SEMMI) fogorvost keresem Magyarországon.

A pénz nem számít. Köszönöm előre is.



#fogorvos #fogorvos magyarorszagon
2018. szept. 29. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy legjobb, a fogorvosok ugyanúgy tudnak specializálódni, mint bárki más. Mi a baj a fogaiddal, melyik városban élsz? Ajánlhat neked valaki soproni fogászt, ha éppen nyíregyházi vagy.

Amúgy meg ne a fogorvosoknak adj esélyt, hanem magadnak meg a fogaidnak.

2018. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy hogy hol van, melyik városban.
2018. szept. 29. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Bajusz Norbert Békéscsaba. Nála még az injekció se fáj, így is hirdeti magát, neki a fájdalommentes fogászat a specialitása:


[link]

2018. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok helyen olvastam már, hogy náluk még az injekció sem fáj, azután megtapasztaltam, hogy ugyanúgy fájt, mint máshol. Persze van jó drága fogorvos, akinek már olyan modern tűje van, hogy azzal valóban nem fáj.
2018. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy:

1) Attól hogy nem fáj semmi meg hogy nagyon kedvesen viselkedik, még végezhet sz@r munkát.

2) A fájdalom sokkal kevésbé múlik a fogorvoson mint ahogy azt a betegek gondolni szokták.

2018. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dr. Alexander Fülöp, Csömör. Nála tényleg az injekció se fáj.
2018. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!