Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol lehet fogcsírákat beültetn...

Hol lehet fogcsírákat beültetni? (Miskolci)

Figyelt kérdés

Egy munkatársam beszélt egy ojan ismerőséről akinek nem volt fogcsírája és ezért fogcsírát ültetett be a hiányzó foga helyére. A csírabeültetéssel új foga nőtt. Nem implantátumos beültetés!

Fogcsíra beültetése volt és tényleg saját igazi foga nőtt. Szerinte Magyarországon csináltatta.

Azt mondta a munkatársam h az illető Miskolci.

Tehát remélem h pont olvassa és megírja h hol és mennyiért csináltatta.

De az is írjon aki már csináltatott fogcsírabeültetést.

Hol és mennyiért.

Köszönöm.



#Miskolc #fogcsírabeültetés
2018. okt. 2. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Téged átvertek, mert ilyen még nincs.
2018. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hát pedig a munkatársam nem hazudik soha. mondta h ő is kiakarta faggatni róla. ő sem hitte el h az igazi fog. de röntgenen megmutatta a srác h az nem implantátum.


korábban érdeklődtem arról a cuccról (nem tudom már a nevét) ami hejettesíti a fogtömést. egy zselé ami új fogszövetet képez a juk hejére.

azt írta-mondta mindenki h ijen még nincs.

de egy másik munkatársam mondta h pedig van ijen. néhány évvel ezelőtt neki pesten csinálták ingyen. ingyen csinálta a pesti körzetis fogorvosa. ő nem hitte el h senki nem tud erről. mikor ide zalába jött levolt döbbenve h mijen maradiak itt a fogorvosok.

de azt mondta h arra a fogára sz@rt sem ért, mert már túl nagy volt a juk a fogán. többször kellett volna zselézni v még az sem segített volna rajta.

azt mondta h biztos sokat kellene nekem arra fizetnem.

ő is azt mondja h ez a fogcsírabeültetés biztos van valahol. csak annyira titkolják mint ezt a zselét a fogfúrás hejett. szóval biztos h van valahol. csak a fogorvosok féltik a munkájukat s ezért sem terjesztik v korszerűsítenek.


nálunk még azt sem tudták h van homokfúvós fogkőeltávolítás. még ultrahangos sincs nagyon. valami más depurtáló van csak. egy megbízható fogkőleszedésért is pécsre kell utaznom.

mert nem haladnak a fogorvosok a modern világgal.


jah. és ráadásúl az implantátumok is csak ojanok vannak amelyeket már rég betiltottak.

és kkkk drágán. kevés szakértelemmel és kevés tapasztalattal. de az emberek itt nem is tudják h mi az az implantátum.


szívesen szólnék én valami egészségügyi szervezetnek h betiltott nagyon drága implantátumokkal dolgoznak az itteni összes fogorvos. de nem tudom h hol kinek.



szóval már minden van!!! csak mindenki letagadja, hazudja és titkolja!!!

2018. okt. 3. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal tisztában vagy, mi kell egy fogcsírához? Nem, ugye? Na, akkor előbb egy kicsit olvass utána. Mond valamit az őssejt?
2018. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki a saját anyanyelvén nem tud helyesen írni, annak már a kérdését sem hiszem el.

Egyébként nem létezik ilyen, vagy átvert munkatársad, vagy olyan gyökerek vagytok mindketten (írásod alapján komoly esélyt látok rá), hogy nem tudjátok értelmezni a látottakat. Az meg nem létezik, hogy ne tudja megmondani a munkatársad, kinél volt. Ezzel a mesével menj oda, ahol hozzád hasonló értelmi szintű embereket találsz.

2018. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mobilról írok te bunkó! van aki még az ékezeteket sem írja le normálisan. kevés a wifi is. ne kritizálj az írásom miatt.


különben is sokféle módszer van már a fognövesztésre. nézz te utánna!

különben peptides oldat peptid nem tudom hányas a gél neve amit a lyukas fogra kennek s fogszövet alakul ki rá. ma adta meg a munkatársam a volt pesti fogorvosa telefonszámát és megerősített abban h van ijen eljárás.

ő is azt vallotta h valószínűleg már alkalmazzák már a fognövesztést csak a legfelső gazdag réegnek elérhető. ha magyarországon nem is, de külföldön már lehet. Svájcról tud. de különben sem titeket kérdeztelek hanem azt, azokat akik már csináltattak ijet.

2018. okt. 3. 20:56
 6/12 A kérdező kommentje:

más így ír mobilról:

mas igy ir mobilrol. v igy h nem tom mi van. adom a doki samat. minek kel? mi v ha nem veszi f?

cak ha idopontot kers.

nem oda tartozol penzt ker erte. nem gond?


érted?????

2018. okt. 3. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Igazuk van a valaszoloknak, ilyen nincs. A fog kicsit bonyolultabb szerkezet mint egy hajhagyma amit lehet beultetni.
2018. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyan fogyatékos vagy, hogy az is meglepne, ha a nyáladat le tudnád nyelni! :D :D :D lefotózom gyorsan a kérdést, hogy elrettentésként tudjam mutogatni. Gyanítom a munkatársad is pontosan tudta, milyen gyökér vagy és a legnagyobb hülyeséget is elhiszed. Valszeg rajtad nevet mindenki. Egyébként okoskatörp, küldd már el kérlek azt a tanulmányt, ahol részletesen leírják ennek elméleti és gyakorlati hátterét! Menni fog? Segítek: google. Ha olyan nyelven íródott, amit nem értesz (angol), akkor segítek lefordítani ;) jaj te félkegyelmű... néha elgondolkodom, hogy az ilyenek hogy vannak életben.
2018. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Aki keres az talál...

Milyen bunkók vagytok.

Képzeljétek van.

Kedden voltam. Kétrészletben fizettem. Ha nem sikerűl akkor visszakapom a pénzemet ráadásúl.

Hát már nem árulom el h hol van az biztos.

Szenvedjetek. Már értem h miért nem árulják el az embereknek. Mert túl ostobák h megértsék a tudományt.

2018. okt. 5. 16:34
 10/12 A kérdező kommentje:
bocs szerda. 3.-án.
2018. okt. 5. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!