Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehet az hogy rosszul...

Hogy lehet az hogy rosszul gyökérkezelt minden fogat a körzeti orvos? A gyökértömés mindenhol hibás meg hiányos nem megy a gyökércsúcsig. Valamint a gyulladást sem vette észre.

Figyelt kérdés
Ha nem megyek el magán orvoshoz most aztán itt maradtam volna agyon gyulladt cisztás foggyökerekkel mert a körzeten elzavartak már hogy semmi bajom minek megyek. A CT meg mindent mutatott. Néha nehéz szavakat találni az állami ellátásokra.
2018. okt. 27. 20:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudod kinek írj ilyet. Vagy ötször visszamentem hogy csináljon valamit de le se szarta. Ne az áldozatot hibáztassuk már bár lehet te is ilyen helyen dolgozol ahol még a gyökértömésen is spórolnak. Lehet hibáztam hogy odajutottam de ennyi erővel aki szívrohamot kap az is legyen már hibás még akkor is ha nem kap rendes ellátást.
2018. okt. 27. 21:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy nem úgy sikerül, ahogy szerette volna, egy állami intézményben nem feltétlenül van hipermodern felszerelés, az orvos azzal dolgozik, amije van. Röntgen nem mindig mutatja meg a gyulladást, átfedések lehetnek, ami miatt nem látszik. A "rosszul gyökérkezelt minden fogat" azért erős túlzás.

Az én fogorvosom pl. egyik fogamnál ügyesen megoldotta, tökéletes lett, egy másiknál nem sikerült neki. Előfordul. Inkább örülj, hogy a körzetised annak idején nem a fogeltávolítás mellett döntött és elkezdte gyökérkezelni, így még van lehetőséged megtartani a fogat. Kívánom, hogy sikerüljön!

2018. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat harom hatsobol harom ilyen.:) Na meg a tomesek is olyanok amilyenek. Viszont teny annyi pozitiv van benne hogy legalabb egy masfel evig huztak ezek a fogan. Mondjuk ezek maganrendeloje bele sem gondolok milyen lehet ha allamin ilyen munkat vegeznek.
2018. okt. 28. 08:53
 4/4 pincopallino ***** válasza:
Újbudán a Happydentben kb pont ilyen ellátást kaptam pedig magánrendelő, a honlapjuk alapján nem is akármilyen... Mindent újra kellett csinálni amihez hozzányúltak
2018. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!