Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fél fülön magas üreges hangzás...

Fél fülön magas üreges hangzás amikor végigsimítom rajta az ujjam. Esélyes a koponyasérülés amikor a fogorvos letépte a hidat hitelen ütésekkel, esetleg más, múlandó dologról lehet szó?

Figyelt kérdés
Lufi a fejben érzés második napja, az egyik fülben nem hallom a mélyet. Úgy tűnik egyáltalán.

2018. nov. 6. 18:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Update: Egyik füllel fixen nem hallom a mélyet, egyáltalán. Zenét hallgatok fülesen, tesztelve. A zene csak magas hangokból álló csörgés az egyik fülemnek. Be vagyok tojva.
2018. nov. 6. 18:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Orr-fül-gégészhez menj el minél hamarabb.
2018. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet ez a probléma annyira fontos neked, ha laikus emberekkel akarod megvitatni, miközben olyan szavakkal dobálózol, mint “koponyasérülés”. Vagy nem elég világos neked, hogy mit is jelent ez a szó (mert aki ilyenre gyanakszik, az nem a gyakorira írogat, hanem kétségbe esetten veri a traumatológia ajtaját), vagy csak azért jöttél ide, hogy jól megbeszélhesd másokkal, milyen kontárok a fogorvosok. Én az utóbbira szavazok, szerintem semmi bajod nincs, csak fröcsögni akarsz, mert akinek tényleg problémája van, az rég az ügyeletes orvosnál csücsül, hacsal nem a mentô vitte oda.
2018. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tojok arra hogy milyen kontárok a fogorvosok, te sem vagy egy géniusz, azon aggódom hogy fél füllel oda a mély hallásom. Most keltem ki az ágyból mert délután alvós voltam, és akkor vettem észre. Az első válaszolóval értek egyet, rettel meló helyett irány a doki. Mondanám hogy nem vált megszokássá, de igen.
2018. nov. 6. 18:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Valamint, a hidat le kellett tépni, mert máshogy hogy szedje le, vissza kellett küldeni korrigálásra a technikushoz. A doki valamilyen szerszámot használt a leszedéshez, ami elég erősen ütögette az ínyem alatti csontot, éreztem az ismétlődő rúgást a fél koponyámon.
2018. nov. 6. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek valójában nem nagy ütések, a z ember a csontvezetés miatt érzi úgy, hogy az egész feje leszakad. Nem hiszem, hogy ettől bármilyen problémád lenne. Fül-orr-gégészhez menj el megnézetni!
2018. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meglátogattam, jobb fülre a mélyeket 40 decibel fölött hallom, kaptam gyógyszert és orrcseppet.
2018. nov. 7. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!