Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás utáni fájdalom mikor...

Foghúzás utáni fájdalom mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Fél 4 fele húzták, már egy bő órája elmúlt az érzéstelenítő, nagyon kellemetlen, most vettem be fájdalomcsillapítót.


Kb. mennyi idő mire elmúlik, és addig tudok vele valamit csinálni?


2018. nov. 8. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én is nemrég estem át pont ezen. Nekem 3-4nap kellett mire teljesen elmúlt a fájdalom. De azóta jobb.
2018. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem múltkor 1 hét volt,de az már nem olyan fâjdalom, mint húzás után közvetlenül, inkább csak nagyon érzékeny.
2018. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, ilyen is olyan is. Egyik elfertőződött, na az tényleg fájt. Nem bírom jól a fájdalmat, de az embertelen volt. A gyógyszereket tologattam mikor melyiket vehetem be. Most húztak kettőt fogszabi miatt és egyiknél 4 napig fájt, másiknál meg 3. Változó nagyon. Csinálni semmit és ne is piszkáld mert ha kiesik a vérdugó elfertőződik és hidd el az tényleg fáj.. Gyógyszert vegyél be, és óvatosan jegeld.
2018. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!