Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges, hogy begyulladt a...

Lehetséges, hogy begyulladt a fogam helye?

Figyelt kérdés
Kihúzták hétfőn az R7-es fogamat (leghátsó bal alul) mert le volt törve. Utána kicsit fájt mikor elmúlt az érzéstelenítő, kedden már egész jól voltam nap közben viszont mikor ettem (kicsi toast kenyereket melegszendvics krémmel, nem megsütve annyira hogy ropogós legyen, összevágva kis falatokra) elkezdett nagyon fájni, majdnem megőrültem a fájdalomtól, aztán 30 perccel később fájdalomcsillapító hatására elmúlt a dolog. Mára viszont bedagadt az arcom, és folyamatosan érzem a helyét a fogamnak és enyhén fáj. Valószínű lenne, hogy begyulladt? Mit kéne csinálnom? 21/F

2018. aug. 29. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogorvoshoz menni!
2018. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Este már nem rendelt fogász, ma meg csak 2-től.. :(
2018. aug. 30. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmész ma... amúgy másnap nem kell toast kenyeret kajálni, hanem pépes ételeket!
2018. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta már voltam. És mivel az orvos nem hívta fel semmi ilyesmire a figyelmemet (,,ha már nem zsibbad a szája ehet nyugodtan" és kész az hogy mit lehet és mit nem azt nem mondta). Undorítónak találom hogy egyből a szálkát keressük más emberek szemében, nyilván te mindent tudtál elsőre első alkalommal, hogy mit hogyan merre. Ehhez őszintén gratulálok, tényleg, elismerésem!
2018. aug. 30. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!