Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten ki tud ajánlani...

Budapesten ki tud ajánlani egy jó fogorvos, kifejezetten állkapocsízületi problémákra?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy anno kattogott az állkapcsom, egy ideje fáj is már nagyon, a bal oldalamon nehéz rágni. Elmentem a helyi fogászathoz, ahol először sájszebészetet mondták, de azt nem akarok. Aztán magánorvoshoz mentem, fogszabályozóhoz, mivel az foglalkozik ilyennel. Ott nekem azt mondták, hogy el van deformálódva az állkapcsom (szerinte így születhettem), és egy idő után az ízeület ami mozog, megterhelődött, és a fogaim nem zárnak össze, így az ízület rosszul mozog és csak rosszabb lesz. Szerinte két megoldás van, a sájszebészet, ahova biztosan nem megyek, vagy a fogszabályzó, ami majd visszaállítja a fogaimat, hogy passzoljanak egymáshoz és összezárjanak, aztán az állkapocsízület is jó irányba fog mozogni. Csak a problémám a következő. Nemhogy a fogszabályzó fél millióba kerül, de az összes bölcsességfogamat is ki kell venni, ami az is van egy 100-as. Nekem erre nincs pénzem. Szüleim se keresik halálra magukat, tőlük se tudok elfogadni, se a páromtól, hisz közösben vagyunk, de ez túl sok pénz jelen pillanatban, hisz nemrég keztük el a közös életünket. Szeretném megnézetni még valakivel, hátha tud még jómegoldást. Én először a sínre gondoltam, de nem értek hozzá. Szóval ha valaki tud Pesten egy jó szakembert, azt megköszönném.

#Budapest #fogorvos #állkapocsízületi probléma
2018. nov. 12. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez sajnos egy "ez is kakis, az is kakis" hozzáállás... Ha nincsen pénze, kérjen beutalót a Semmelweis Egyetem Fogászati klinikájára, és azután legyen kegyes elfogadni a kezelést, amit javasolnak. Mivel ez egy orvosilag indokolt kezelés lesz, kétlem, hogy ne az OEP állná a nagy részét (legyen bár fogszabályozás vagy műtét). Ha magánban próbálja megoldani, bármely megoldás sokba fog kerülni, még az is, hogy egyáltalán szakvéleményt mondjanak. Jó és korrekt szájsebész fogorvost tudok ajánlani Bp-én (dr.Pollacsek Zoltán), ha még mindig érdekli, de ne higgye kérem, hogy ez ügyben léteznek csodák. Vagy drága lesz, vagy fájdalmas, vagy mindkettő... Amúgy, ha nem fogadja el a szakmailag indokolt kezelést, ne csodálkozzon, ha elhajtják, mint az u szeget... A jó szakember definíciója nem az, hogy azt mondja, amit hallani akarok, és olyan árat ad, amit ki tudok fizetni! A gányolás hosszútávon biztosan nem éri meg...
2018. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!