Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs/arcizom problémákkal...

Állkapocs/arcizom problémákkal is fogorvoshoz kell menni, vagy ilyen problémával valahova máshova?

Figyelt kérdés
Az állkapcsom baloldala gyakran zsibbad, enyhe görcsbe áll, kiakad, kattog, ha rágósabb étel van akkor evés után leterheltnek érződik egy minimálisan mintha még be is dagadna, illetve sokkal hangosabban kattog/ropog. Eleinte nem fordítottam különösebb figyelmet erre a problémára mivel nem zavart különösebben, most viszont már az a helyzet hogy gyakorlatilag fekvő helyzetben bizonyos irányokba tartani a fejem kényelmetlen mert "kiakad" az állam...
2018. nov. 19. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Először olyan fogorvoshoz aki szájsebész is egyben.
2018. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez fogorvos dolga! Nem minden fogorvos ért az állkapocsproblémákhoz, legrosszabb esetben beutalót ír oda ahol értenek hozzá. (Az első rosszul írta, ez nem kifejezetten szájsebészeti feladat.)
2018. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1.kör a fogorvos, ő beutalhat a további szakrendelésre. Nekem is kattogott, kiakadt, vagyis be, merthogy én kinyitni nem tudtam a számat, csak annyira, hogy pl folyadékot igyak. Kaptam gyulladáscsökkentőt, attól kb 1 hét alatt jobb lett, utána a két alsó bölcsességfogamat kihúzták. Ez 2 éve volt, azóta nem jött elő a probléma.
2018. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!