Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit kenjek a számra, ha a...

Mit kenjek a számra, ha a bolti Labellotól csak mégjobban kiszárad?

Figyelt kérdés
Azt a kék színűt használtam, de nem vált be. Nagyon ki van száradva a szám (ajkaim) mindig :/
2018. nov. 23. 09:42
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem is hasonló problémám volt nemrégiben,elmentem gyógyszertárba és kaptam egy ott kikevert kencét kicsi tégelyben.Igazából szőlőzsír állaga van,de illat mentes,rendbe tette a számat pár nap alatt és nem csíp.
2018. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Első vagyok,ez a neve :

Unguentum ad Vulnera


A Vulnera krém tulajdonképpen egy sebkenőcs – nekem mégis ajakápolóként ajánlotta a bőrgyógyász, amikor a döbbenetesen cserepes ajkaim miatt szenvedtem. Ez egy nagyon zsíros textúrájú, aprócska tégelyben érkező valami, amit alkalmanként még ma is használok a legdurvább téli időszakok alatt. Tényleg csodát tesz, még a legdurvább esettel is: ha a szél sebesre fújja az ember ajkait, elég éjszakára vékony rétegben felkenni, és másnapra nyoma sem lesz a száraz, fájdalmas ajkaknak!

2018. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
PomPom ajakápoló (csokis)
2018. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárban vettem, saját márkásat. Nekem eddig ez a legjobb. Benu. De biztosan van más gyógyszertárnak is jó terméke.
2018. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vaselin, kakaóvaj de amiket írnak is a patikába bemész és ott biztosan jobbak vannak mint amik az áruházakban.
2018. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Nekem van vazelinem. A vulnera a jobb, vagy a vazelin?

Köszönöm a tippeket egyébként!!:)

2018. nov. 23. 16:57
 7/7 anonim válasza:

Vulnera!Nekem ez vált be. Egy próbát megér szerintem,200-300 ft körül van,sokat nem veszítesz vele ha neked még sem válna be.

Első voltam.

2018. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!