Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baj ha lejöttek a brackettjeim?

Baj ha lejöttek a brackettjeim?

Figyelt kérdés
Nincs egy hónapja, hogy feltették a fogszabályozómat. Rögtön az első napon letört kettő brackett, úgy, hogy még csak nem is ittam, elmentem a fogorvoshoz, ott kiderült az, hogy még egy le van törve. Azokat leszedte és kaptam időpontot brackett ragasztásra. Na az elmúlt héten ismét letört egy brackettem és másik kettő a leghátsó fogakról. Most mit csináljak? Annyira kétségbe vagyok esve, hogy hihetetlen, a fogorvost sem merem felhívni. Mennyibe fog ez nekünk kerülni? Sztk-s vagyok egyébként, a válaszaitokat pedig előre is köszi!

#fogszabályozás #fogszabályzó #brackett letörés #brackettek #brackettek letörése
2018. nov. 25. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha lejött akkor szarul csinálta a fogorvos.

Előfordul hogy egy-kettő lejön. De egy hónap uán ennyi nem jöhetne le. Mindenképp menj vissza és csinálja meg normálisan mert így nem ér semmit és még fizetsz is érte.

2018. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!