Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ettem egy olajos szardíniát,...

Ettem egy olajos szardíniát, és mikor bontottam fel belül a bontó megsértette a dobozt, kis festékdarabok lejöttek róla, és talán még egy pici fém is, nem ilyen hegyes izék, csak nagyon félek hogy ha lenyeltem ilyet vakbelet kaphatok ilyentől?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok most ijedve, hánytatni is próbáltam magamat, de nem tudtam, félek hogy valami gond lesz belőle.

2012. febr. 22. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod nem lesz.Mennek a maguk útján, s távoznak észrevétlenül.
2012. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond,ennél nagyobb, hegyesebb tárgyakat is legtöbbször sikeresen átenged az emésztőrendszer.Magától a fémtől sem lesz bajod, hiszen nagyon pici mennyiséget nyelhettél le esetleg, de szerintem ha tényleg lett volna benne fém darab, akkor azt észrevetted volna, ha ráharapsz.a festéktől meg nem lesz biztos semmi bajod.
2012. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor halat eszel és szálkát nyelsz, nem biztos, hogy a gyomorsav teljes mértékben szétmarja, a salakanyaggal együtt mégis minden gond nélkül távozik a szervezetből.

Ugyanez van, ha pl. csirkehús esetén a megrágott porcogót sem rágod teljesen pépessé, és mégsincs semmi problémád.


Addig, amíg nincsenek fájdalmaid, görcseid, stb. ne parázz! Bízd a természetre! Nagyon okos tud lenni!

2012. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kapsz vakbelet, ne hánytasd magad, mert ha valóban nyeltél fémet, akkor visszafelé jőve tényleg felsértheti a torkod, nyelőcsöved. Egyél kenyeret vagy krumplit, oda szépen beágyazódik és majd kikkantod.
2012. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon picikét nyeltem le, így kézzel össze lehetett simán morzsolni nem is bökős egyeltalán, fém meg épp hogy talán volt rajta egy nagyon picike, de mindegyiket össze lehetett morzsolni, de nagyon félek, hát remélem nem lesz bajom:S
2012. febr. 22. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!