Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bele fogok őrülni, létezik,...

Bele fogok őrülni, létezik, hogy ÁLLANDÓAN fájjon valamelyik fogam?

Figyelt kérdés

Márciusban kezdődött egy alsó foggal.. nagy nehezen gyökérkezelték 2 hónapig tartott! Koronát is kellett rá készíttetni.


Pár hétig rendben mentek a dolgok aztán begyulladt az ínyem ezzel is jártam hetekig orvoshoz ahol észrevették hogy az egyik tömésem nem illeszkedik tökéletesen ez irritálhatja az ínyem. Újratömték oké... pár hét múlva ez a fogam begyulladt az orvos nem akarta gyökérkezelni mondván nem volt nagy lyuk. 3 hétig húztam a fájdalommal a végén már aludni sem tudtam míg egy másik doki hajlandó volt felnyitni addigra totál gyulladt volt az egész. Jelenleg is kezeli még nem tudta gyökértömni.


Erre tegnap!!! A másik oldalon!!! Egy gyökérkezelt fogam megfájdult! Ilyen nincs! :( Több százezer Ft-om ment el fogorvosokra és folyamatosan fájdalmaim vannak valahol!


Napi rutinom: reggel és este fogmosás, fogselyemmel, este szájvízzel.

Folyamatos dokihoz járkálás.. mikor az egyik fogam kész, átnézik a szám és azt mondják minden oké. Erre pár hét és valamelyik berobban!


Mit csináljak máshogy? Belebolondulok! 0-24-ben minden napom a fogaimról és a fogorvosokról szól! És nem okolhatom őket mert megcsinálják a fogam de utána előjön máshol a baj! :(



2018. nov. 26. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal valakit, én sokkal fiatalabb vagyok mint ti,és kamaszkorom óta a fogorvosi szék visszatérő látogatója vagyok.Igaz ez részben az én hibámból is történik,bár ennyi szenvedést még én sem érdemlek meg. :')Idegrendszerem már rég nincs.
2018. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
az egyik gyökérkezelésem lassan befejeződik a másik fogam valsuzeg kuka... éés most már egy 3. is fáj ha eszem rajta szóval gondolom kezdődik egy új gyökérkezelés procedúra
2018. dec. 9. 22:59
 13/13 A kérdező kommentje:
a környezetem már kb csak nevet rajtam,hogy ja még mindig fáj valamelyik? :/
2018. dec. 9. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!