Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mandulaköveim vannak és félek?

Ferenc4747482 kérdése:

Mandulaköveim vannak és félek?

Figyelt kérdés

Nem zavar hogy számba van csak egy pont az egész különben egy évben 1x gyullad be kb.

Orvos aztmondta lehet kinyomni kiszedni de visszanő, nem sürgős csak aggódom attol hogy neztem neten hogy nem segít a szájszagon amit ez okoz.

A fogmosás, rágógumi?

Nektek is ez volt?

Tenyleg alig lathato.


Ezt irtak:

Békés garat, heges tonsilák tonsillában detruis.

Felek a szajszagtol h mit szolnak masok?


2018. nov. 30. 15:00
 1/1 anonim válasza:
Szia.Sajnos én is ettől szenvedek, régebben is volt néha hogy tudtam kellemetlen a leheletem, de most egyre sűrűbben, úgy egy éve. Nem tudom hogy mitől lehet, de borzasztóan aggaszt engem is. Vettem grapefruit magcseppet, úgy érzem hogy használ , mert sűrűn távozik egy két pici kő, de még mindig van. Nem tudom hogyan lehetne végképp megszabadulni tőlük. Kivetetni nem nagyon szeretném, de borzasztó hogy nem tudok nyugodtan beszélgetni sem. Te miből jöttél rá hogy kellemetlen a leheletem? Nekem volt hogy társaságban valaki büdöset érzett, persze ő nem de én tudtam hogy én vagyok. Elkeserítő
2019. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!