Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnám házilag fehéríte...

Hogyan tudnám házilag fehéríteni a fogaimat?

Figyelt kérdés
Nem dohányzom, mosok rendszeresen fogat de mégis a fogaim tövénél sárgulnak a fogaim. Szódabikarbónán kívül van valami más módszer ami 1-2 árnyalatot fehérítene?
2010. jún. 27. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ebben is van szódabikarbóna de.. A lényeg, hogy szódabikarbonát keverj össze citrom levével, annyi levet csepegtess hozzá, hogy pont pépes legyen (ne folyékony). Ezt vidd fel a fogaidra, majd 1-2 perc után mosd le alaposan.

Ha nem akarsz szódabikarbonát, a citrom akkor is nagyon jó megoldás: Egyik ismerősöm ivott pár mohitot, és a koktélról megeszegette a citromkarikákat, majd utána 5 percig gondolkodott a tükör előtt, hogy mitől fehéredett ki hirtelen a foga:D Szóval harapj citromba.

2010. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én a fogkefémre szoktam sót és citromlevet tenni.Valóban fehérít :)
2010. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia

Én egy ideig csináltam ezeket, de érzékeny lett a fogam! Vigyázz a zománcra, ne csináld sokat!

Egyébként lehet, hogy kezdeti fogkő! Le kell szedetned!

Köv hónapban kapok egy olyan fogkrémet, ami elvileg leviszi, de majd megírom, hogy milyen! A nevét még nem tudom, külföldről jön.

2010. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!