Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér ruhát hogyan lehet...

Fehér ruhát hogyan lehet házilag fehériteni?

Figyelt kérdés
Van egy fehér felsőm,ami nem volt rajtam vagy 2 éve.természetesen tisztán volt elrakva,de most,ahogy elővettem a szekrényből,olyan,mintha el lenne sárgulva.Holnap utaznék vidékre,és ezt lenne kedvem viselni.Itthon sajnos nincs most semmilyen fehéritő,és le sem tudok menni,mert egyedül vagyok itthon,a lányommal,aki éppen alszik,a párom pedig későn ér haza.Ha kiforralom az használ valamit?
2011. júl. 22. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
citromlével, szódabikarbónával megpróbálhatod, de nem sok reményt fűzök hozzá, ezek a házi praktikák nekem semmit nem használtak. Környezetbarát akartam lenni és végigpróbáltam egy csomót, de egy tisztességes fehérítő hatását meg sem közelítik.
2011. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna, ecet. De sokszor egy normál mosás is segít az ilyenen.
2011. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szódabikarbóna mellett jó még a hidrogénperoxid is (ha maradt a hajfestékből esetleg, nálam mindig van otthon), vagy Hyperol (Neomagnol) tabletta oldata, és a citromlé is állítólag, de azt én még nem próbáltam, csak nekem is ajánlották...
2014. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem egyébként a sima mosás is segíteni szokott az ilyen sárgulási problémán, semmi extrát nem szoktam mellé bevetni, csak ha más folt is van, mondjuk, izzadság, stb...
2014. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!