Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 17 éves vagyok, Budapesten...

17 éves vagyok, Budapesten vagy Egerben vagy Gyöngyösön hol lehet államilag támogatott fogszabályzásra menni, ahol gyorsan adnak időpontot?

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2-3 év mindenhol. És nem sokkal olcsóbb
2018. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Milyen az az államilag támogatott fogszabályzás?


Öcsémnek Egerben van pár hét alatt elintézte, de nem tudom, hogy az övé államilag támogatott-e.

25ezer vagy 45/fogsor ez a kettő, most nem tudom pontosan.

Szóval ha csak a felsőt akarod megcsináltati, akkor úgy fele annyiba kerül.

2018. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Amúgy az első tuti fas.zságot beszél.
2018. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem debrecemben mondták, hogy nem lehet. Aztán mikor Egerben voltam fogkő tisztitáson, mondták, hogy dekár, hogy 18 éves elmúltam, mert akkor olcsón lenne fogszabályzásra lehetőségem. Aztán beszéltem egy ottani fogszabályzóssal és azt mondta, hogy nem érti, miért mondott ilyet a Debreceni hölgy. Szóval járjatok utána több helyen is! Még az ár is változó! De ne hagyd, hogy valami is kedvedet szedje. Nekem is lesz ó, de nekem most 375ezer a felső fogsor..
2018. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ja azt kihagytam, hogy az volt Debrecenben a kifogás, hogy valami az álkapcsommal van.
2018. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ott, ahol hivatalosan laksz (állandó, vagy ideiglenes lakcím) - területi ellátás van.
2018. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
F.ságot beszélek? 13 éves volt a gyerek(2015) mikor elvittük Tatabányára. Idén tavasszal került volna ránk a sor, 1170 gyerek volt előttünk. Megcsináltuk magán úton, már kész vagyunk. 230 ezer volt
2018. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Sajnálom, akkor balfszok voltatok.
2018. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mint már említettem Öcsém Egeben pár hát alatt oda került, és a felső fogsor vagy 25ezer volt vagy 45 ezer, ezt nem tudom pontosan. De még annyiért is megérte, a mosolya biztos gyönyörű lesz. Mellesleg jó apa vagy, hogy nem sajnáltad rá a pénzt! (Nem nyalok, csak tényleg besz optátok)
2018. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy több füled van, mint fogad és te osztod az észt? tegyél fel gyerek rovatban kérdést, mennyi a fogszabályzás. Csak egy panoráma röntgen volt 10.000, számlát csatoljam??? s.fej
2018. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!