Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos után normális ez?

Fogorvos után normális ez?

Figyelt kérdés

Szerdán voltam fogorvosnál, a jobb felső bölcsességfogamon volt egy pici lyuk, azt betömte. Kaptam érzéstelenítő injekciót, abból szerintem meglehetősen sok mellé ment, iszonyú keserű volt, és éreztem, ahogy nyelem. Mindegy is, mert végülis maga a kezelés nem fájt, úgyhogy maradt bennem elég. De utána néhány órára, elkezdett égni a nyelvem, de már-már elviselhetetlenül, sem ízeket nem éreztem, sem hideget-meleget. Vettem be egy Advil Ultra Fortét, az segített, tudtam beszélni, enni. Viszont észrevettem, hogy az egész jobb alsó állkapcsom, az arcom és az ínyem találkozásánál szinte sebes, és jó érzékeny. Ilyen fehér lepedék, vagy nem is tudom minek nevezzem, lett rajta, ami válik le folyamatosan, alatta újra szép egészséges, viszont érzékeny. Hátul a torkomban is lett egy érzékeny, afta szerű hólyag. Én nem értem miért vannak ezek, egy egyszerű kis fogtömés után.

Öblögettem szájfertőtlenítővel, a nyelvem már rendbe jött, a hólyag is eltűnt, úgy tűnik, de ez a sebes érzékenység nem akar múlni. Arról nem is beszélve, hogy a nyálszívó is sebesre szívta a nyelvem alatti részt, úgyhogy maga a nyelvfék is fáj. Szerintetek ez normális, csak az én szám túlérzékeny?


2018. dec. 21. 12:39
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem volt steril a cucc, amiket a szádba rakott, sajnos van ilyen sokszor. Szájvíz jó rá.
2018. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!