Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten, elsősorban a XI....

Budapesten, elsősorban a XI. kerületben profi fogorvos?

Figyelt kérdés

Szeretném rendbe rakatni a fogsoromat.

2 fogam nagyon gyenge, időnkènt egy-egy darab letörik belőlük, így biztos hogy vésni kell majd. Valamint hidakat szeretnèk felrakatni. (Illetve amit majd a fogorvos javasol)

Èvek óta próbàlom magam rávenni (korábbi rossz tapasztalatok miatt nagyon fèlek a fogorvostól) ès profihoz szeretnék menni aki megérti a félelmemet, a lehető legfájdalommentesebbem csinàlja a beavatkozásokat és gyönyörű fogsort varázsol majd nekem. Jó lenne a Bikás park körül talàlni ilyen fogorvost, de ha kell bàrhova elmegyek a szèp mosolyért.

A tapasztalataitokra lennék kívàncsi. Köszönöm előre is!



2018. dec. 29. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr Zsila Dávid. Itt van a bikás parknál.


[link]


Én hozzá járok. Bár nekem most komolyabb problémáim vannak, ezért kell máshova is mennem.

2018. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen! Azt megkérdezhetem hogy milyen problémàid vannak amit nem tudnam ott kezelni?
2018. dec. 29. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Íny probléma. Vérzik, fáj, nem múlik el sehogy. Pedig megröntgenezte ott, a fog teljesen jó, nem tud már vele mit kezdeni, ezért megyek parodontológushoz.😊 amúgy nála voltam foghúzáson, tömésen, fogkőleszedésen, egyik sem fájt. Még az injekció sem. Először epres zselével lekeni, hogy ne érezd a szurit. Ajánlom, jó fogorvos, kedves is. Az árai is fenn vannak.😊
2018. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!