Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek? Az elülső fogam...

Mit tegyek? Az elülső fogam kiskorom óta fehér (olyan fehér, mint ami a körmön szokott kijönni, vitaminhiány miatt) azonban ez nem vitamin hiány miatt van.

Figyelt kérdés
A fogorvos sem tudja mitől van, annyit tudott javasolni, hogy kifúrja és betömi, akkor nem lesz ilyen, de én ezt nem akarom az még rosszabb lenni. Ti mit tanácsolnátok? 17L
2010. jún. 28. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
fehérítsd ki a többit hozzá :)
2010. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem volt poénos.. és nem is abba a kategóriába írtam!
2010. jún. 28. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ott valami túlzott nyomelem miatt alakult ki, ott sűrűbb a fogzománc, de hogy nem tudja ezt a fogorvosod? Nem kell vele semmit se tenni, az már úgy marad. Ha pedig nagyon zavar, akkor marad az ő általa javasolt fúrás-tömés dolog, de én nem javaslom, nekem is van ilyen foltom és eddig senki nem vette észre, még a szüleimnek is én mutattam, hogy ott van.
2010. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én sem szeretném azt.. És igenis észre lehet venni :D mivel a legelső fogam olyan:)
2010. júl. 1. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!