Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek érdemes fogszabály...

Szerintetek érdemes fogszabályozás miatt diákhitelt felvenni? (22/f)

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fene tudja. Attól függ mennyire vészes a helyzet. Ha nem nagyon akkor várhatsz pár évet amíg lesz fizud. Ha nagyon gáz vegyél.
2010. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A felső 1-es metszőfogaim keresztben állnak, szóval nagyon csúnya a fogsorom, emiatt nem merek mosolyogni és csajozni sem.
2010. jún. 28. 19:15
 3/16 anonim ***** válasza:
máshogyan nem tudsz pénzt szerezni rá? sztem csak utcsó lehetőség legyen a diákhitel
2010. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Neked kell eldöntened, ha nagyon zavar és rosszul érzed magad miatta akkor vedd fel, de ha nem akkor várj még. De ahogy olvasom el vagy kenődve emiatt, szóval akkor vedd fel.:)
2010. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az életben ha boldogulni akarsz, kell a magabiztosság. Ha Te ezt nem érzed magadban, éppen a mosolyod hiánya miatt, akkor tedd meg. Én is szeretnék fogszabályozót 25 évesen, de sajnos nincs rá pénzem. Nem merek mosolyogni rendesen, nagyon zavar...én is úgy érzem, hogy nagyon sokat jelentene ha magabiztosan tudnék mosolyogni!

Ha te is így érzed, és úgy gondolod, a munka most nem menne, akkor vágj bele. Elég egy félévre felvenned, mondjuk a közepes összeget,a maradékot pedig kipótolnád!

2010. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

áá nagyon jó,hogy feltetted ezt a kérdést:D.akár énis megtehettem volna,mert ugyanebben a helyzetben vagyok:S.én azt hallottam, hogy úgy általában semmi miatt sem érdemes felvenni a diákhitelt, de mások azt mondják, hogy megéri felvenni.szóval nemtudom.én úgy vagyok vele, hogy ha felvesznek,és még anyut is sikerül meggyőzni, belevágok.


19/F

19/F

2010. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 2 éve kiszámoltam, megéri-e felvenni a diákhitelt. Nos... 40 éves koromra fizetném vissza, és majdnem a dupláját a felvett összegnek.

Nem vettem fel, nem őrültem meg.

2010. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod ez erőt ad neked és igazán szükséged van rá hogy magabiztos légy akkor nincs miről beszélünk vedd fel a hitelt.


Én is felvettem de kolit és albérletet fizettem belőle.(nekem kényszer volt mondjuk a te eseted is kényszer fene tudja)

2010. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
NEEEEM! A diákhitel elég drága mulatság! Inkább nézz körbe, milyen lehetőség van ez ügyben.
2010. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Hello!

Én 24 éves vagyok. 22 voltam amikor kezdtem a fogszabályozást.igaz nem diákhitelből hanem személyi kölcsönből.nem ismerem a diákhitelt,hogy mennyit lehet úgy felvenni, de nekem eddig kb 550.000 Ft-ba van a kezelés és kb a felénél járok igaz már csak az éjszakai készülékért kell nagyobb összeget kiadni(60.000 ft) de minden alkalommal 12.000 ft a kezelési díj havonta.

De ha azt kérdezed hogy megérte-e az árát, a válasz abszolút megérte.Még csak 4 hónapja volt fent a készülék de már szemmel látható változások voltak,már bátrabban mosolyogtam,nem takartam el a számat nevetés közben.

2010. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!