Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha egy fogorvos szándékosan...

Ha egy fogorvos szándékosan rosszul csinálja a dolgát baj ha ott helyben kitaposom a belét?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 11:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hülyeség mi? Te még sosem hallottál panaszt fogorvosra ugye? Némelyiknek el van szállva az agya és azt hiszi akármit megtehet, de van köztük olyan is aki egyszerűen egy lelkileg sérült beteg ember és a páciensen éli ki magát. A hetedik hozzászóló lehet szerintem erre egy jó példa.
2019. jan. 7. 15:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Olyan panaszt még nem hallottam hogy szándékosan rosszul csinál valamit...
2019. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor milyeneket hallottál? Ahhoz elég sok van belőle hogy mind véletlen legyen. Te is egészségügyis vagy?
2019. jan. 7. 20:34
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
A fogorvos pénzt akar. Minél többször. Az az érdeke, hogy hozzá járjál vissza. Ezért szinte kizárt a szándékos rosszakarás. Szerintem nálad valami nagyon nincs rendben, ezt hívják kezdődő üldözési mániának. Kezeltesd.
2019. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze, nyílvánvalóan csak én lehetek az akinél valami nincs rendben, és kizárt hogy a fogorvos az.
2019. jan. 30. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!