Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a fogorvos...

Elképzelhető, hogy a fogorvos szándékosan rontja el a fogadat, hogy minél hamarabb vissza kelljen menned?

Figyelt kérdés
Az egyik hátsó rágófogamat gyökérkezelték. Vagyis annak indult, de aztán több hónapnyi kezelés után kinyögték,hogy bizony ezt a fogat nem lehet gyökérkezelni, vagy kihúzatom és fogszabival előrehozatom a maradék rágó és bölcsességfogamat, vagy csillió-billió forintért hídat tesznek rá és a többi. Na, szóval. Ez kb. 2 hónapja történt. Legutóbbi kezelésem alatt a sorban ez előtti fogamat kezelték és éreztem, hogy a fogorvosom nem az éppen kezelendő, hanem a "menthetetlen" fogam környékén matatatott valamit. Ekkor semmi gyanúm nem volt, gondoltam megnézte mi újság van arrafelé. Viszont 2 napja iszonyatosan elkezdett fájni a fog és az íny között az a kis rés ahová a fogorvos nyúlkált. Csupán elméleti kérdésem van amúgy. Szerintetek lehetséges az, hogy direkt valamit "belém tett" , vagy megpiszkálta, hogy begyulladjon és ennek következtében minél hamarabb vissza kelljen mennem megcsináltatni a fogamat? És még egy kérdés! 18 év alatti vagyok. Kb. mennyibe kerül egy fogszabi tudjátok mindenféle kezeléssel, megbeszéléssel meg minden bisz-bsszal? NAGYON SAJNÁLOM, hogy ilyen hosszúra sikeredett ez a kérdés és raboltam az időtöket, de lehet, hogy csak én képzelem be magamnak, vagy nemtudom, de akkor is nagyon érdekel ez a dolog. Egyébként magánorvosról van szó. Köszönöm a válaszokat és, hogy elolvastátok! :)

2017. júl. 13. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
nem érné meg hiszen akkor nem hozzá mennél vissza mert rosszul dolgozik
2017. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
69%
hát figyelj amilyen elmebeteg emberek vannak ebben a világban én már semmin sem csodálkoznék de nem tudhassuk biztosra, ha továbbra sem leszel vele megelégedve probálj meg egy másik fogorvost is szerintem, igy is ugyis fizetsz erte szoval tökmindegy.
2017. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

erdekes felvetes


nem gondolom hogy direkt tette bele

de kozben bele is tehette direktbe


ha naivnak tuntel, tapasztalatlan fogorvosok teren, akkor azt mondom tenyleg betette hogy ismet visszagyere

hozza, mert nem feltetelezi hogy akkor mashova mesz

2017. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!