Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Úgy 2 hete nem raktam be az éjszakai fogszabályozóm és most nem tudom berakni esetleg mással is előfordul már? Ilyenkor mit lehet tenni? U. I. bocsi a helyesírási hibákért

Keress kérdéseket hasonló témában: éjszakai fogszabályzó

jan. 6. 21:52  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
39 évesen fogszabályozóm lesz, nem vagyok elkésve? Van aki 35 éven felül belevágott? Mennyi ideig lehet fent?
Fémallergiám van, lehet fogszabályozóm?
A fogorvos hibája volt vagy előfordul az ilyen, mitévő lehetek?
Ha én a fogszabályozóm kicsit "átalakítottam" azt az orvos észreveszi? Mit fog szólni? Hogy érjem el hogy ne javítsa meg hanem szedje ki? úgyis átalakítom újra.15f
14 évesen dönthetek hogy milyen fogszabályozom legyen?
Állandó fogszabályozóm van, nincsen gyűrűm csak kettő tubus hátul. A drót pedig beletört az egyik tubusba, mit csináljak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!