Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha elrántom a fejem gyökérkeze...

Ha elrántom a fejem gyökérkezelés közben akkor mit fognak csinálni? 17 éves vagyok és félek tőle.

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz lesz elrántani, mert két kézzel másznak bele a szádba, alig tudsz mozogni. De azért jobb, ha nyugton maradsz. Kapsz szurit, csak kicsit fog fájni.

Ha nem tudsz nyugton maradni, csúnyán fognak rád nézni!

2019. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem az a fém eltörhet akkor, amit bele vezetnek szóval ki kellene bírni, kérj sok érzéstelenítőt. Van aki nem érez semmit közben.
2019. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzéstelenítenek, szóval azt érzed, hogy matatnak a szádban, de fájdalmat nem érzel. Csak hunyd le a szemed!
2019. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítővel nem fogod :) Nekem fűrták érzéstelenítő nélkül de kibírtam.
2019. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.. "FÚrták" :D
2019. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kell kérni érzéstelenítőt.. nekem múltkor a gyökérkezelt fogamba is adtak mert koronát csináltak rá fél arcom nem éreztem stb.. hát aztán ott csinálhattak velem amit akartak.. szóval a gyökérkezelésnél is kérd hogy adjanak sokat és kész mert fo.. ol
2019. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kapsz szurit, picit feszít és ennyi. Magándokinál vagyok, elég aranyosak.

Szurit után ha bármit érzel, akkor adnak meg, de biztosan hatni fog.. Ha gyulladt, nehezebben hat, de hat!

Nem kell félni tőle.. Nem is érzed majd mit csinálnak...

2019. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!