Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyszerre hány fogat tömhet a...

Egyszerre hány fogat tömhet a fogorvos?

Figyelt kérdés
Van 3 lyukas fogam egy oldalon, majdnem egymás mellett. Ezeket tömheti a fogorvos egy injekcióval?(Jobb lenne túl esni rajtuk egy injekcióval) A lyukak a fogaimon szerintem eléggé nagyok, de még nem fájnak. (A fájás nem tudom, hogy mennyire határozza meg a lyuk "rosszasságát".
2019. jan. 16. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Általában két fogat tömnek be. Ha privát mész, lehet meg fogd tudni beszélni a dokival, hogy tömje be a harmadikat is egy injekcióval. Egyébként töméshez nem kell injekció /szerintem/.
2019. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Magán doki elvégzi egyben.
2019. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerre egy, max két tömést (két kisebbet) szoktak csinálni. Nem szakmai akadálya van ennek, hanem a fogorvos időbeosztása meg a beteg tűrőképessége...


Amúgy ha már rákérdeztél alul el lehet érzésteleníteni egy szúrással 3 egy oldalon lévő fogat, felül nem.

2019. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen a dokin múlik. Pl nekem volt, hogy 6 fogat húztak egyszerre és nem 1-2 injekcióval (azt meg ugye azért jobban kell érzésteleníteni mint a tömést...)
2019. jan. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!