Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érezett már valaki ilyet? Mi...

Érezett már valaki ilyet? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Felnyitották az egyik felső 6-os fogamat és azóta ugyanazon az oldalon a 3-as metszőfogtól az 5-ösig furcsák a fogaim ha hozzájuk érek bármivel. Megfogalmazni is nehéz, olyan mintha más anyagból lennének, ütögetéskor és ráharapáskor is olyan mintha nem is az én fogaim lennének. Fájni nem fáj, csak mintha nyomás uralkodna bennük/felettük kb.


A fogorvost már kérdeztem de elég tanácstalannak tűnt, kopogtatta őket, kérdezte fáj-e mondtam hogy nem de hihetetlen furcsa érzés olyan "távoli" mintha nem is az én fogaimmal csinálná. Röntgen készült, antibiotikumot kaptam.


Arcüreg gyulladás esetleg okozhat ilyen tüneteket? Borzasztó zavaró.



2019. jan. 18. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Így a leírtakból én arra gondolnék, hogy elhaltak a fogak. Nálam a kiidegelt fogaimnál voltak ilyen érzések.
2019. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Arra megvizsgálta az orvos,élnek a fogak.

Egyből azután lett ez mind a 3-ban,hogy a mellettük lévőt felnyitották gyökérkezelés miatt.

2019. jan. 18. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor a zsibbasztás hat még. És azok a fogakra is hat.
2019. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocsi, hogy ellent mondok megint :)

több mint egy hete volt a beavatkozás azt nem írtam... elmúlt a zsibbasztó és rá 3. napra jött ez az érzés.

borzasztó zavaró mintha protézisem lenne.

2019. jan. 18. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig fizikailag csak arról lehet szó hogy kezdenek elhalni vagy elhaltak az idegek.

Másik értelemben pszichés eredetű is lehet.

2019. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. ha valaki erre tévedne.. a kezelés végére elmúlt az érzés a fogak bolygatásától volt.
2019. júl. 15. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!