Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogtomes?

Fáj a fogtomes?

Figyelt kérdés

2 fogam is fáj és szerintem lyukas is mind a kettő.. Gondolom tömni kell (pénteken megyek)

Egyszerre szokás tömni kettőt vagy egyszerre egyet fog?

Állítólag, akkor fáj ha bevan gyulladva. Ezt honnan tudhatom? Néha nagyon fáj aztán kB egésznap nem.. Ha valami édeset eszem, akkor is eléggé fáj néha.

A bal és jobb oldalon felül fáj 1-1 fog.

Nagyon rég kellett hozzájuk nyúlni.

Utoljára 4 éve, Szval már Nemtudom hogy milyen érzés. Nemtudom akkor kaptam e szurit. Az faj?

Úgy érzem magam, mint egy kis óvodás, aki majrezok a semmin.. De mégis.. :D

Ez egyik sztem már nagyon lyukas lehet, de talán rosszul gondolom. Akkor is tomik ha nagy a lyuk vagy húzzák, ilyesmi?

23N


2019. jan. 20. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Külön-külön szokás tömni.

Szurit általában adnak, nem fáj. (a beavatkozás sokkal jobban fájna szuri nélkül)

A fogat elsősorban mindenképpen meg akarják menteni,tömés, gyökérkezelés, korona rá stb. Végső esetben húznak.

2019. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ket tukorrel magadnak is ala tudsz nezni.

Egy tukorrel szembe allsz, es egy kis tukort meg az also ajkaidhoz teszel.

2019. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fura az h én csak spray re emlékszem semmi szurira. Lehetséges h valami hideg spray el lefújtáj az inyem és utána adtak a szurit, azért nem rémlik?
2019. jan. 20. 15:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Kiprobalom.
2019. jan. 20. 15:22
 5/5 A kérdező kommentje:

Megneztem tükörrel, ahogy írtad.

A jobb oldalon sem alul, sem felül nem látok semmit, vagy csak Nemtudom mit kéne, pedig jól megneztem. 2 tomest láttam, semmi egyebet.

Pedig jobbra fent fáj jobban.

Bal oldalt fent az egyik fog kozeptajon picit mintha szürkés lenne, alul meg van egy csúnya ami fekete, nem teljesen csak a fog közepe. :O

2019. jan. 20. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!