Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog fájdalmas...

Bölcsességfog fájdalmas növekedése? GYORSAN

Figyelt kérdés

Mar vagy 8 napja elkezdett nőni az alsó fogam, illetve már a 4 csücsök kozul kinott 2 (remelem erthetoen fogalmaztam:D ...), és még a hatso 2 csücsök hatra van, az inyem duzzadt, nincs szajzaram (egyelore), viszont rágni alig tudok azon az oldalon, rettenetesen fáj, fajdalomcsillapitot eddig nem hasznaltam, ma megmostam ott fogkefevel eroteljesen (olvastam h jot tesz), s valoban csillapitja a fajdalmat de csak 1 oraig kb :(


Azt is olvastam h 1-2 nap alatt at kene tornie a fognak az inyt, nalam ez 8nap alatt sem kovetkezett be. Ezen kivul mar 1 bolcsessegfogam teljesen kinott, a masik csak felig, a harmadik még nem kezdett el nőni, viszont eddig egyik sem fajt.


Normalis ennyi ideig ez a fajdalom? Menjek fogorvoshoz vagy felesleges? Feleslegesen nem szeretnék oda rohangalni, nincs kozel sem stb.


Koszi :S



2019. jan. 25. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a fogorvosodhoz. Ennél gyorsabb és jobb tanács nemigen van.
2019. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!