Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől hüdös ennyire a szám?...

Mitől hüdös ennyire a szám? Próbáltam már a világon mindent! Annyira szégyenlem

Figyelt kérdés
Folyamatosan szorongok ez miatt és nagyon rossz. Kipróbáltam már mindent. Rossz fogam 2 van, de nem hiszem hogy attól lenne. Napi 5 fogmosás 2 szájvíz használat mellett ilyen. És a legborzasztóbb az, hogy nagyon tetszik egy fiú, és ez miatt nem merek vele beyzélgetni se, inkább már messengeren se jelöltem be nehogy talit kérjen
2019. jan. 26. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, pontosan 1 rossz fog már elég, vagy olyan amiről nem gondolod hogy rossz, de mégis az, teheti ezt. Esetleg mandulakő, fogorvosnál ezt is megnézik. :) Menj el fogorvosoz. Ha ott kikezelnek akkor más ok lehet még a gyomorbántalom, és onnan áramlik fel. :)
2019. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizony hogy lehet egy fogtól is. De lehet hogy a gyomorszáj nem jól zár.
2019. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogorvos nem letezik szamodra?
2019. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem próbáltál ki te semmit, ha nem a fogorvossal kezdted. Nem 5-ször kell fogat mosni, meg 2-szer szájvizezni. Napi kétszer kell JÓL fogat mosni, normálisan étkezni, és esetleg a szájvíz is szóba jöhet. Szégyellni magad ráérsz majd akkor, ha még ezek után sem mész el fogorvoshoz.
2019. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig a rossz fogtól, vagy a fögkőtől van. Nem 5x kell fogat mosni, hanem fogorvoshoz kell menni.
2019. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizony egy lyukas fog is okozhat büdöset,mivel konkrétan rohad a fogad. Mióta nekem be lett tömve minden lyuk azóta nem igazán érzek szájszagot.


2x-i fogmosás bőven elég, emellett fontos,hogy a nyelvedet is átsikáld,én fogkrémmel szoktam azt is,mivel oda is lerakodnak a dolgok.


Érdemes lenne fogorvoshoz menned.

2019. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!