Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítene valaki mitől büdös a...

Ferenc4747482 kérdése:

Segítene valaki mitől büdös a szám?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam füll orr gégén 2 okk miatt hogy hol egyik hol másik orrlyukamon kaptam levegőt, meg hátul vant bent valami egyetlen egy pötty sárga amit nemtudok kinyomni icipici nagyon kicsi :/ elvileg ez mandulakő. És nem jön ki félek hogy ettől büdös a szám 😑😑

Nincs refluxom

Nincs szuvas fogam

Nincs semmi ami rossz lenne

Ezt írták a papírra.

Duzzadt orrnyálkahártya,békés garat,heges tonsillák aztán egyet se látok rajta de mindegy is, tonsillában detrius, nyakon kóros nem tap.

Heveny orr garatgyulladás (meghűlt)

Terápiás terv:orrspray

Javasolt tonsillectómia.

Es aztmondta krónikus mandulagyulladás holott egy évbe ha egyszer megfájdul a mandulám és nagyon jól bírja hideget meleget?

Most akkr mi van?

Nekem nem lenne bajom vele, csak a szájszag miatt félek :(

Szerintetek?


2018. dec. 1. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van mandulakövem. de mégsem büdös a szám.nekem is heges.krónikus mandulagyulladásom van de nekem se szokott mandulagyulladásom lenni csak egy évben egyszer. Lehet diétázni kellene vagy egészséges ételeket enned.vagy nem tudom hogy mit eszel.
2018. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen fogkrémet használsz? Szájvizet?
2018. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
2018. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha akarod, ezt bnggészd át

[link]

itt találsz egy ingyenes lehelet tesztet!!!!

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi minimum 2x fogmosás, ha van időd akkor 3x. Ha hagymásat ettél előző nap, vagy aznap akkor nyomassad a rágót, minél erősebb, mentholosat. Az ilyen gyümölcsös szarokkal semmire nem mész! Esetleg halls cukorka.
2018. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vaaaagy, tonsillectomia!
2018. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!