Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes ragasztó Időt...

Ideiglenes ragasztó Időt álló? Most akkor kinek higyjek?

Figyelt kérdés

2 éves koronám van. 3 hídból tevődik össze ha jól tudom.

A Szentkirályi utcában oktató felügyelete alatt tanulók csinálták.

Pont úgy esett, hogy fájt az egyik fogam ezért ideiglenes ragasztóval lett felrakva a korona.

Következő szemeszterben behívott a tanuló, hogy menjek be leveszik, és felragasztják véglegesen, amennyiben nincsenek panaszaim.

Probléma ott kezdődött, hogy nem bírta leszedni, félt, hogy megsérül. Odahívta az oktatót, aki azt mondta, hogy azzal kellene befejeznie akivel csinálta oktatóval. (de azzal már nem tudja)

Még próbálta leszedni, de nem jött le, utána odahívta megint az oktatót, aki azt mondta, hogy nem kell leszedni, mert olyan erős ragasztóval lett felragasztva, hogy nem bírják és nem fog leesni. Megkérdeztem, hogy nem fog-e tönkre menni így a fog, mert azért csak valami nem végleges ragasztóval lett felragasztva.

Erre ott megnyugtattak, hogy ez nem igaz. Az ideiglenes ragasztó is jó, mert ők nem bírják leszedni így nem fog leesni, és hogy csak mossam a fogamat rendszeresen.

Viszont a napokban olvastam, hogy az ideiglenes ragasztó nem jó hosszútávra, mert alatta tönkremehet a fog!

Nem tudom, hogy milyen ragasztóval lett felragasztva a korona.

2 éve van fenn panaszom nincs rá.

Utólag visszagondolva nem csak átvertek, és nem merték piszkálni nehogy eltörjön?



2019. jan. 30. 16:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!