Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 25 évesen férfi fogszabályozó?

25 évesen férfi fogszabályozó?

Figyelt kérdés
Már fent van, érdekelne, hogy a kortárs lányok miként állnak ehhez. Csúnya, ha rájuk mosolyognak? Nyilván jobb lenne nélküle, de ha tegyük fel szimpi a pali, akkor sokat ronthat a fogszabályozó az összképen? (fém fogszabi)

2019. jan. 30. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert miért ne? Leélsz még kb. 60-70 évet jó esetben, csajozni meg sohasem késő. 1-2 éven belül lesz egy szép fogsorod, ami szerencsés esetben a sajátod. Így fogd fel!
2019. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen köszi a választ, tudom , hogy utána szép lesz engem csak a mostani helyzet érdekelne, hogy hogy állnak hozzá a lányok :)
2019. jan. 30. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én elfogult vagyok, mert én is fogszabalyozas előtt állok, de nekem az jutna eszembe, hogy ez a pasi ad a kulsejere és az egészségére és ez tok jó :)

Egyebkent régen tetszett egy fogszabalyzos srác, akkor meg inkább hátrányba tudtam be, de ettől függetlenül is nagyon bejott.

23/L

2019. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én felnézek azokra a férfiakra, akik igenis törődnek a külsejükkel és volt fogszabályzósként állítom, hogy szerintem tud vonzó is lenni. Ad egy kis pluszt hozzád, a megjelenésedhez
2019. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!