Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandó fogszabályzó levétele...

Állandó fogszabályzó levétele után (ha a ájszakai fogszabályzót rendesen is hordtam) torzulhat a fog?

Figyelt kérdés
Torzulás allatt azt értem, hogy elörre álló lehet-e újra.
2010. jún. 30. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg becsülettel addig hordtad az éjszakait is, amíg az orvos tanácsolta, akkor már nem fog torzulni a fogsorod.
2010. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem már kb 5 éve levették, egy évig kellett éjszakait hordanom, de még most is észreveszem, hogy változik a fogsorom, konkrétan egy fogam "visszacsúszik" az eredeti helyére.
2010. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nálam az a helyzet, hogy rendesen hordtam az éjszakait is de kezd visza csuszni a jeléyre. A családom szerint nem leget látni pedig én látiom/érzem. Tök szarul tudom újra becsukni a számat.

Lehetséges?

2010. júl. 1. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2010. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
É pont tegnap voltam orvosnál mert visszacsúszott az egyik fogam a 2 évvel ezelőtti kiindulási helyére és ezért majd rögzített kell nekem, de azt mondta hogy utána, ha majd leveszik tud majd adni valami olyasmit ami megtartja a fogat a sorban de nem látszik, azt mondta hogy egy nagyon vékony kis fém lesz.
2010. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De az orvos is azt mondja, hogy nincs baja. Attól félek, hogy csak azért mondja meert nem ismeri be, hogy szar munkát végzett. Vagy soka páciens és nem emlékszik jól.

Mit csináljak?

2010. júl. 1. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy egy picit elmozdult, még a harapásod nem lett rossz.

De ha ennyire aggódsz, kérd meg te is a dokidat, hogy ragasszon be a frontfogaid mögé ilyen kis fémszálat, amit az előző válaszoló is írt (retainer-t).

2010. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!