Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítség! Elszíneződött a...

Segítség! Elszíneződött a fogam a Corsodyl nevű szájöblögetőtől, és félek, hogy nem lehet leszedni. Adnátok tanácsot, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rettenetesen zavar. Már volt többször polírozva, az nem hozta le teljesen. úgy értem, hogy addig sötétbarna volt a fogam, aztán meg világosbarna. De így még mindig látszik. Utánanéztem a fogfehérítésnek, de az sem szedi le a festéket, csak kémiailag valamit csinál vele, és az elszíneződés egy idő után visszajön. Valakinek van/volt esetleg hasonló problémája? Nagyon el vagyok keseredve, mert egyszer öblögettem ezzel, és félek, hogy el is csesztem a fogam örökre. :(

2019. febr. 4. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Két javaslatom van: étkezési szódabikarbóna és/vagy fogorvos megkérdezése.
2019. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tervezek elmenni fogorvoshoz, de ha előtte bárki tudna nekem mondani tapasztalatot, azt szívesen venném.
2019. febr. 5. 11:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, és az intraorális homokfúvás biztatónak látszik. Volt már esetleg valakinek ilyen kezelése? Ha igen, bevált?
2019. febr. 5. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar a fogaid színe menj el fogfehérítésre. Egyébként használj curaseptet ami elvileg nem színezi el a fogakat.
2019. febr. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fehéríteni nem akarom, az nem tartós megoldás. És ha lenne jobb, inkább azt választanám, de köszönöm a választ! Ha lenne tapasztalat az intraorális homokfúvásról, akkor azt még szívesen venném!
2019. febr. 8. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:

intraorális homokfúvás, ez egy teljesen fájdalom mentes kezelés:

VIDEÓ:

https://www.youtube.com/watch?v=cjk3yyah8i8

2022. aug. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!