Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ez gaz dolog?

Szerintetek ez gaz dolog?

Figyelt kérdés

Februar 6-ra van idopontom egy magan fogaszatra. Csak konzultaciora jelentkeztem, hogy a fogorvos elmondja, hogy mit es mennyiert kell majd csinalni a fogaimmal.(ez ingyenes)

Ket nap van az idopontig es en ma tudtam meg, hogy lehet, hogy csak aprilisba tudok majd elkezdeni jarni kezelesekre mert ingaznom kell az orszagban koltozes es a munkam miatt is. Aprilisra tudom, hogy lecsendesulnek a dolgok.

Szoval a kerdesem az lenne, hogy mennyire gaz az, hogy most elmegyek egy ingyenes vizsgalatra es azt mondom, hogy bocsi de nem kell masik idopont mert legkozelebb aprilistol lesz arra idom, hogy fogorvoshoz jarjak?

Es ez nem csak duma, regota olvastam a helyrol velemenyeket es regota akartam mar oda elmenni.(mert allitolag nagyon jok es kedvesek)


2019. febr. 4. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gáz. Ugyanez volt velem is gyakorlatilag. Gyakran nem tudtam menni, volt, hogy hónapokig. Ott annyi a lényeg, hogy minden kezelés után virítsd a lóvét és mindíg tárt karokkal fognak várni. Azt persze sehol nem csípik, ha kezelés előtt 3 perccel mondod le de párszor belefér még az is. Röviden nem lesz gond.
2019. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni, hogy ezt az idopontot(02.06) egyaltalan nem akarom lemondani csak utana nem fogok tudni egybol menni.
2019. febr. 4. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ahogy írtam, én is azt hiszem februárban voltam először konzultáción és utána nem értem rá. Március végén voltam első kezelésen azt hiszem.
2019. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, megnyugtattal :)
2019. febr. 4. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom menj el 6.án és azzal kezdjed mikor tudnál jönni csak kezelésre .Ez a nyílt beszéd,senki sincsen átverve . Ezen a vizsgálaton azon kivűl hogy belenéz a szádba semmi sem történik.Esetleg árajánlatot ad .

Legfeljebb a kezelés megkezdésekor előleget kér,a végösszeget mindig a végén kérik .

2019. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!