Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabalyzo alatt konnyeben...

Fogszabalyzo alatt konnyeben kilyukad egy fog?

Figyelt kérdés

Feszit, faj, szur a fogam, foleg ha iszok, enni tudok fajdalom nelkul. Mintha beleallna a hideg. Az egyik elso metszofogam ami ma reggel elkezdett fajni. Akkor is nekiall fajni ha felallok. Lyukas lehet?

21/L


2019. febr. 5. 13:23
 1/1 Barbi74 válasza:

Inkább csak érzékenyebb fog ilyenkor hiszen mozgatva van. A kilyukadástól nem félnék, hiszen minden hónapban megnézi a fogorvos, de én megkérném hogy nézze át a fogaimat, minden rendben van-e.

Fogérzékenységre a fogorvos mondott egy jó tippet: zöld elmex fogkrémet kellett vennem ( nem fogfehéritőset) és naponta 2x bekellett vele kennem az inyemet annál a fognál amelyik érzékeny volt. Fogkrém mint krém, nagyon érdekes, mindenestre nekem bevált. Kb 1 hétig kenegettem vele.

Tulajdonképpen bele kell dörzyölni, masszirozni az inybe kb fél percig.

Próbáld ki. De az orvosnak mindenképp beszélj a fájdalmadról.

2019. febr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!