Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Megeri a par ezer forintot a kollagen a huzott fog helyere ha par honapon belul befogok ultettetni arra a teruletre implantatumot? Erdekes ameddig korzetire jartam se varrat se kollagen nem jutott huzas utan.

febr. 11. 23:32  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bölcsességfog kiműtése után ez normális?
Maganrendelobe ma nem tudtam eljutni es csak masfel het mulvara van idopontom. Egy huzott fognal viszont van varrat van. Az maradhat addig vagy vegyem ki? Ahogy nezem eleg egy helyen elvagni.
Bölcsességfog eltávolítás után varrták, de az előtte lévő fogam előtt is van varrás, miért? (Többi lent)
Mitől függ, hogy a bölcsességfog eltávolítás után van-e varrat, vagy sem?
Ha torokgyulladásom van és antibiotikumos kezelés alatt állok, akkor is beültetik a fogászati implantátumot?
Kaptam majd egy hónapja két implantátumot 3 foghoz. A 7-es helyén érzem hogy az íny külsején van egy éles fogdarab ami mosáskor vagy ha ecsetelem vérzik picit. Megpróbáljam...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!