Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan szedik le a fogszabályzót?

Hogyan szedik le a fogszabályzót?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva szedik le nekem, és nem tudom mire számítsak. Akinek volt már, elmondaná, mit is csinálnak?:)

14/L


2010. júl. 1. 18:05
 1/4 anonim válasza:
elsőnek leszedik azokat amiket minden hónapban, majd kiszedik az ívet belőle, s egy fogóval 'letépkedik' a micsodákat a fogaidról. azt hiszem ennyi, nem fáj..
2010. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) remélem nem fáj, mert én tartok tőle :|
2010. júl. 2. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:

kinyitják a bracketeket, vagy ha gumis volt neked akkor a gumikat, kisztedik az ívet, aztán becsukják a bracketeket majd egyenként lefeszegetik a fogadról, aztán letisztítják a fogaidról a ragasztót, lealkoholozzák, aztán kapsz egy szájzuhanyt:)

nyugi, a lefeszegetik szó durván hangzik. amúgy nem fáj, ettől nem kell félni, csak kicsit kényelmetlen érzés.

2010. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi :) talán ki lehet majd bírni:)
2010. júl. 4. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!