Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes fog fehérítéssel...

Érdemes fog fehérítéssel próbálkozni? 🦷👨‍⚕️

Figyelt kérdés
Néztem a Brightwhite oldalán , meg néztem azt is, hogy mennyi lenne fogorvosnál a feherites. Alapvetően nem durván sárgák , de azért én javítanék rajta , hogy még szebbek legyenek . Abszolút higiénikus vagyok, nem fogköves (nemrég szedettem le) és mégis sárgás színű. Próbáltam egyszer szódabikarbónával megmosni, nem vettem észre változást , de nemis mertem 2 alkalommal tovább használni , mert úgy éreztem, hogy emiatt méginkább tönkre menne a zománc .. 🤔 Tapasztalatokra vagyok kiváncsi és véleményekre , jöhet pozitív és negatív! Ki melyikre voksolna inkább, valamint melyik tart tovább illetve melyik károsabb?

2019. febr. 22. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
A fogswor rendesen nem fehér hanem csont színű. Vannak akiknek alkatilag fehérebb de az sem hófehér. Akiket én ismerek fehér foggal annak olyaqn ritka mintha híjas lenne. Az én fogsorom telt és csont színű. Valamikor én is ki akartam fehéríteni de nem ment. Mára már koronáim vannak de ezt is olyan színűre kértem amilyen volt. Nem tartom szerencsésnek vegyszerezni a fogsort, sztem hamarabb tönkre megy
2019. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem erre irányult a kerdesem. 😄🙏
2019. febr. 28. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!