Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom hogy fitymaszűkület...

Szén García Balu kérdése:

Nem tudom hogy fitymaszűkület e de nem akarok sokat próbálkozni tágítani vagy ilyesmi, és inkább az egyszerű lehetőséget választanám. Szóval ha fitymaszűkület akkor mennyit kell érte fizetni, és mennyi idő a gyógyulása?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos elmenni urulógushoz?
2016. aug. 31. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Fölösleges ennyire előre szaladni! Először nézesd meg urológussal, aki majd meg fogja tudni mondani, hogy mi a gond és hogy kell-e valamilyen beavatkozás! Ha a lakhelyed szerinti állami szakrendelést keresed fel, akkor a vizsgálatért és -amennyiben szükséges- a műtétért sem kell fizetni.
2016. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem urológus ad beutalót műtétre. Tb-s orvos ingyen csinálja.
2016. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hogy nézi meg az urulógus ? :D
2016. szept. 1. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz?

Elmondod neki a panaszaidat, utána letolod a nadrágod és ő pedig megvizsgálja.

2016. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban szűkület akkor tb-re ingyen megcsinálják. 6 hét a teljes gyógyulás de úgy 10 nap ami kellemetlen.

Menyire fontos elmenni urológushoz? Ő állapítja meg azt, hogy valóban az a probléma, ő ad beutalót, ő műti meg.

2016. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem óvatos legyél,ne dönts túl gyorsan!



Menj el urológushoz,beutaló nem kell,kérj akár telefonon időpontot az orvostól.Ha műtétet javasolna kérdezz rá az összes lehetőségre,a metélést probáld meg elkerülni,h a ezt javasolná,több műtéti megoldás létezik már és a fityma megmarad.Nem hiába van a fityma,ha feltétlenül nem szükséges ne metéltesd körül magad .



Mennyire tudod a fitymád ernyedten és mereven állapotban hátrahúzni?


Gyors megoldás,javulás nem létezik igazából.Műtét esetén is 2 hétig több kellemetlenség adodhat,sebkötözés,tisztítás stb,m ajd további több hét a teljes gyógyulásig és több hónap a heg halványodásáig.


Orvoshoz mindenképp menj el.

2016. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!