Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hátsó 5-6-7-es foghoz implantá...

Hátsó 5-6-7-es foghoz implantátumra elég a fémkerámia korona vagy érdemesebb a drágát megvenni? Van annyi különbség ami a kb 20-30 ezres árat indokolja?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 14:59
 1/2 TR75 ***** válasza:

A cirkon pótlás nagy előnye, hogy nem irritálja a nyálkahártyát és az ínyt, és élethűen néz ki.

Esztétikailag szerintem hátul nem számít, hogy fémkerámia a pótlás, hacsak nem folyamatosan tátott szájjal nevetsz a másik arcába közvetlen közelről, és szerinted egyből észreveszi mindenki, hogy bizony fémkerámia pótlásod van, és emiatt szégyellni fogod magad :-D

Igazából ami miatt megéri, az a tartósság, a fémmentesség, és hogy elvileg tényleg megkülönböztethetetlen az igazi fogtól. Csak hát drágább, mint a sima fémkerámia.

2019. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Előre nem is terveznék olyat de így hátra főleg hogy az a vigyorgós sem vagyok így úgy vagyok vele az a pénz ami megmarad jól jön majd a másik oldal beültetéséhez. :) De köszi az információkat..:)
2019. febr. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!