Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol lehet panaszt tenni ilyen...

Hol lehet panaszt tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Múlthéten gyökérkezelte a fogam egy helyettes fogorvos a kerületi fogászati rendelőben. Szerencsére hibátlan munkát végzett, teljesen fájdalommentes volt, de mivel a kezelés több szakaszból áll, a bejezése a körzeti orvosra várt, aki továbbképzés miatt hiányzott aznap.

6 nappal később,azaz ma este visszamentem, kb háromnegyed hétre odaértem, az orvos a kiírás szerint 20:00-ig rendel, úgyhittem ebből nem lehet gond, mások is vártak a teremben a többi fogászra.

10 perc után kirohant a doktornő, mivel a helyettesénél és a többinél is ûgy ment, hogy az orvos/asszisztens kijön, elkéri a soronkövetkező iratait, majd regisztráciò után behívják a beteget, megindultam felé, rámnézett, olyan lekezelő, gusztustalan tekintettel és tovább ment....ekkor éreztem, hogy itt gondok lesznek. Aztán olyan 19 körül ismét kilépett, kabátban, rámnézett ( az ajtò előtt álltam a papírjaimmal ) és szépen hazaindult. Nemsokkal utána kijött az asszisztens és azt mondta elképsztően gúnyos módon, a mozdulataimat mimikálva, hogy ide előzetes időpontot kell kérni...ez sehol nincs kiìrva, a bejáratnál kivan írva hogy házifogorvosnál személyesen kell bejelentkezzni, nem a portán, a honlapon sincs ilyen. Aztán valami szemét megjegyzést tett rám, hogy 23 èves létemre, milyen kis fiatalocska vagyok, milyen kis "fiatalosan " vagyok felöltözve...azt hittem, rosszul hallok, elnézést kértem, és elmentem.

Valahogy megpròbálom összeszedni a pénzt magánfogorvosra, de ezt nem szeretném annyibam hagyni.



Köszönöm



2019. febr. 28. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselőnél szerintem. És igazad van, ez bunkóság volt.
2019. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle?
2021. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!